007 Legends Full Sorunsuz Tek Link İndir
Oyun Hakkında Bilgi;

2012 Yılının Kasım ayında piyasaya sürülen James Bond 007 Legends aksiyon-Fps severlerin beğenisini kazanmış grafiksel bakımdan kalitesi belli olan oynanası, bitirilesi bir oyun. Ve bu kaliteli oyunu bu yayınımızda tek link indirmekle kalmayıp nasıl kuracağımızı da video ile izleyip uygulayacağız.

En tehlikeli görevlerde bile soğuk kanlı oluşu, genellikle MI6’in parasını yiyerek katıldığı maceralar ölümle bile yüzleşirken düzelttiği saçlarıyla ve çılgın teknolojik cihazlarıyla James Bond izleyiciyi yıllardır etkilemeye devam ediyor. Ortalama bir sinema izleyicisi bile mutlaka “Bond, James Bond”,  “Votka Martini, çalkalayın ama karıştırmayın” repliklerini bilir.  

Sinemada 50. yılını kutlayan Bond serisi, şimdiye kadar 6 aktör eskitti. Nesillerdir, macera seven izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Bond, ilk olarak 50’li yıllarda edebiyat dünyasını sarsmıştı. Soğuk savaşın yeni yeni patlak verdiği bu dönemde Ian Fleming, gazetecilik ve istihbaratçılık tecrübelerini kullanarak James Bond karakterini yarattı. Kadınlara düşkün ve macera sever bir istihbaratçı arkadaşından esinlenerek tasarladığı karakterin isim babasıysa o dönemler ABD’de kuşlar hakkındaki araştırmalarıyla tanınan ornitolojist James Bond oldu. Fleming, pervasız ve erkeksi karakteri için isim ararken kuş bilimcinin adını bir gazetede gördü, kendi tabiriyle duyduğu en karizmatik ismi olan James Bond’u kitaplarında kullandı.(kaynak:merlininkazani.com)


İndireceğiniz dosya toplamda 9.12 GB’dır ve “.iso” dosyasıdır


Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista , Windows 7

İşlemci: Core 2 Duo E6305 1.87 GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
Ram: 2 GB 
Ekran Kartı: 1 GB – Directx9
Gerekli Boş Alan: 7 GB


 

Gerekenler:


James Bond 007 Legends’i tek link  halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

:


 

 

Video Anlatım: James Bond 007 Legends İndirme & Kurulum & Crack

1- İnen sıkıştırılmış dosyayı seçip sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.

Gerisi aşağıdaki videoda anlatılmıştır, büyüterek izlemeniz tavsiye olunur:

007 Legends Çalışmayı Durdurdu Hatası Alanlar İçin:

Bu hatanın %100 çözümü videonun sonlarında anlatılmıştır. Şunu tekrar belirtmekte fayda var ki  bunu yaptığımız için oyun içinde bazı seslerde problem oluşacak, çok önemli olmadığını düşünüyoruz ama siz bunu çok önemli buluyorsanız lütfen oyunu indirmeyiniz. Başka bir yöntem bulunmamaktadır çünkü.

James Bond 007 Legends oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedim arkadaşlar.. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız önce “Oyunlarda Alınan Genel Hatalar ve Çözümleri” konumuzu bir inceleyin, eğer çözümü yine bulamadıysanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım. Sizden ricam sorununuzu önce bir araştırıp ondan sonra sormanızdır.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (25 yorum)

×

Bir Şeyler Ara