4 P.M. Full Sorunsuz Tek Link İndir4PM-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Oyunumuzun ismi öğleden sonraki saatler için kullanılan ingilizce “PM” den geliyor. Oyunda 10 AM’de yani sabah onda uyanıyoruz bir güzelce yüzümüzü yıkıyoruz, sesli postalarımızı dinliyoruz. Amaç o 6 saatlik dilimde olanları yaşamak. Yani saat 4pm’e kadar oyunumuzu sürdürmek. Sonunda ne mi olacak? Orası sürpriz.

Tabi sadece 6 saatlik kısmı oynuyoruz, bu sebeple oyun çok uzun sürmüyor. Oyun size hikayeyi yaşatıyor. Mirrors Edge’deki gibi karakterin gözünden bakıyoruz dünyaya. Hatta onun hayatını yaşıyoruz resmen. Bu sebeple oyundan için biraz da psikolojik bir oyun da diyebiliriz. O halde bu oyunda sizce en önemlisi ne olacaktır? Evet tahmin ettiğiniz üzere oyunu anlamak yani anlaşılırlık.

İşte tam bu aşamada size bir sürprizimiz var. Oyun TÜRKÇE altyazılı ve indireceğiniz rarlanmış dosyaya ekledik. Altyazının çıkması için gereken ayarlamayı ise yayının en altında resimli anlattık. Yani hem karakterimizin hayatını oynayacağız hemde ne yaşadığını kendi dilimizde anlayacağız. Çok keyifli olacak. Şimdiden iyi oyunlar.

Oyunun Türü: Simülasyon, Strateji, Macera
Çıkış Tarihi: 9 Temmuz 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 2.95 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

4PM

4PM-İNDİR

4PM

4PM
4PM

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7
İşlemci: 2 Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9 compatible with 512MB
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 4 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

4 P.M. Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da istereniz Türkçe yama yapabilirsiniz.

3-Crack yapmadan oyuna direk girin oynayın.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install games” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra Türkçe yama dosyasına tıkalyın next diyip ilerleyin ve o da kurulsun.

6-Crack yapmanıza GEREK YOK. Direk oyuna girin options’u tıklayın ve ayarlarınız aşağıda paylaştığımız gibi olsun:

4PM-türkçe

7-Oyununuz artık Türkçe. Keyifle oynayabilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (2 yorum)

×

Bir Şeyler Ara