Alan Wake’s American Nightmare Full Tek Link İndir -TÜRKÇE –Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Sinematik oyun serisinin ikinci oyunu. Karakterimiz kabuslardan kurtulamıyor. Sürekli korku ile yaşamak zorunda (mı ?).

Sevilen ilk serisinin üzerine ikinci oyunun çıkması şaşırtmadı tabi ki. İlk oyunu oynayanlar da bilir ki gerçekten çok filme konu olabilecek teması vardı. Konu yine çok benzer kalmış. Ufak detaylar ve konu genişletilmiş. Fakat bu oyunda bariz olarak görünmüyor.

Grafik ve ses olarak ilk oyununda yakaladığı başarıyı devam etmiş Alan Wake. Hatta geliştirilmiş. Oynanış olarak da yine aynı tuşlar ve kombinasyonlar devam ediyor. Ek silahlar, ek eşya ve malzemeler oyuna eklenmiş.

İlk oyundan en büyük farkı “Eğlence Modu” olmuş. Konusunun güzelliğine, oynanabilirlik olarak güzel oyun seri ne yazık ki kısa sürüyor. Bunun için de yapılmış olabileceğini düşündüğüm eğlence modu oyundan bağımsız olarak da düşünebiliriz aslında. Misal ilk bölümde mezarlıkta kalarak kabuslarımızı yenmemiz ve gecenin bitip gündüz güneşine kadar savaşıyoruz. Bu tarz yapılan eğlence modu oyuna farklı eğlence katmış.

İlk oyunu oynayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

İyi Eğlenceler…

Serinin İlk Oyunu İçin —ALAN WAKE—

Oyun Çıkış Tarihi: Mayıs 2012

Oyun Boyutu: 2,58 GB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

 

 

 

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: 2 GHz Intel ya da 2.8 GHz AMD İşlemci
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: DirectX 10 Destekli 512 MB Ekran Kartı
Boş Alan: 8 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Alan Wake oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Alan Wake’s American Nightmare İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Oyuna herhangi bir Crack atmaya gerek yoktur. Kurulum bittikten sonra oynanabilir.

3- Oyunu Türkçe yapmak için indirdiğiniz yamayı çift tıklayın ve gelen sorulara ileri deyip tamamlayın. Oyun sorunsuz Türkçedir.

Alan Wake’s American Nightmare oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (4 yorum)

×

Bir Şeyler Ara