Call of Duty 2 Full Sağlam Tek Link İndirCall of Duty serisinin en gözde oyunlarından olan call of duty 2 gerçek anlamda fps keyfini bize ilk yaşatan oyunlardandır. Son yaptığımız ankette rakiplerine 5 oy fark atan bu oyunu full, hiçbir sorun yaşamadan indireceksiniz.

Neredeyse çoğu bilgisayar kaldırmakla birlikte oyunun gereksinim duyduğu minimum sistem özellikleri:

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
İşlemci: Pentium 4 2.2 GHz
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: 128MB (GeForce 4)
HDD: 4 GB

Başlığı uzatsak bayağı bir uzar çünkü bu indireceğiniz paketin içerisinde neredeyse her şey var. Call of duty 2 türkçe alt yazılı full tek link indir olsa daha doğru olurdu. Çünkü bu indireceğiniz pakette call of duty 2,  maps, türkçe yama.. Hepsi bir arada. Kurulmuş olarak.

——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——
  Call of Duty 2 Full Paket Direk İndir – Kurulmuş Olarak  

             

              
——————————————————————————————-———-——
 
Kendi çektiğimiz oyun içi görüntü.

Kurulum içindeden kasıt, içerisine türkçe nasıl kuracağınızı anlatan bir metin, adım adım kurulma klasörleri ekledim. Onları okuyup, uygulayıp kurabilirsiniz. Son olarak lazım olana seri numarasını/kodunu verelim:

Gerek olur belki diye:

 

Call of Duty 2 Serial Number Key: Z3ZH-PGZQ-6AHE-PEPU-4CC3

Kuruluma gerek yok çünkü kurulmuş olarak indiriyorsunuz. Oyun Türkçedir, indirin çıkartın ve direk oynamaya başlayın. (yayın güncellenme tarihi: 13.11.2014)

Sağlıcakla…

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (137 yorum)

×

Bir Şeyler Ara