☰ Menü

Call of Duty Modern Warfare 2 Full PC İndir (Denendi-Çalışıyor)Nostaljik oyunlar serisinde call of duty paylaşım serisini modern warfare 2 ile bitiriyorum:Kısaca Call of duty Modern warfare 2:Call of Duty: Modern Warfare 2 ya da resmi olmayan adıyla Call of Duty 6, Infinity Ward’ın yapımcılığını üstlendiği birinci şahıs nişancı tarzında bir bilgisayar oyunudur. Resmi olarak 11 Şubat 2009’da duyurulmuştur, Modern Warfare 2, Call of Duty 4: Modern Warfare’in devamı niteliğindedir ve aynı olay seyrinde devam eder.
Modern Warfare 2 diğer iki Call of Duty oyunuyla birlikte satışa sunulmuştur: Nintendo DS için Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized, ve Wii konsolu için tasarlanmış Call of Duty: Modern Warfare port sürümü. Geliştiriciler Modern Warfare 2’nin IW 4.0 oyun motoru’nun önceki oyunda kullanılmış motorun üzerinde bazı düzeltmeler yaparak elde ettiklerini kaydetmişlerdir.Yapımcı Mackey McCandlish’in ileriki yıllarda oyunu Activihelos Entertainment tarafından devam ettireceklerini açıkladı.(Ayrıntılı Bilgi İçin:http://tr.wikipedia.org)
Oyunun Konusundan Biraz bahsetmek gerekirse:Modern Warfare’in devamı demiştik;Bu oyundan bundan 4 yıl sonrasını 2016 dan devam ediyor. 5 yıl sonra Çavuş “Soap” MacTavish, Özel Hava Kuvvetleri (SAS)’nde yüzbaşılığa terfi etmiştir. MacTavish 141. Görev Gücü (Task Force 141) adı altında seçkin, birçok ulustan kişilerin yer aldığı bir komando birliğine, yeniden güç kazanan Rus aşırı miliyetçi örgütüne karşı saldırıya geçmek için komutanlık eder .Call of Duty 4’ün bazı yerlerindede Task Force’dan sözedilmektedir. Task Force 141 üyeleri arasında yeni olarak Ghost ve Gary “Roach” Sanderson ile tanışırız. Rus Aşırı Milliyetçi Partisi’ne artık, Imran Zakhaev’in, aynı onun gibi milliyetçilik tutkularına sahip eski yardımcısı Vladimir Makarov tarafından başkanlık edilmektedir. Makarov, Zakhaev’in ölümünü sebep göstererek destek toplamaktadır, bu yıllarda yeni bir Rusya kurulmuştur. Makarov’a karşı olarak da, onu durdurmak için Task Force 141 adında bir birlik oluşturulmuştur. Oyuncu, hem bu birliğin bir üyesi olan Çavuş. Gary “Roach” Sanderson, hem deAmerika Birleşik Devletleri’nin ordusunda bir er olan James Ramirez’in kimliğini üstlenecektir. James Ramirez ve takım Afganistan savaşında bulunurlar. “Ranger Timi” adlı bölüktedirler. Komutanları General Sheperd’dir. Er James Ramirez ve ekibi Rusya’ya karşı Amerika Birleşik Devletleri safında savaşmaktadır

Oyunumuzun Özellikleri:

Geliştirilmiş Efektler
Çoğaltılmış Senaryo geçişleri
Daha iyi grafik ve kontrol
Mermilerin geliş yönü hızı ve eşyalara tepkisini gerçeğe yakın uyarlama
Bir çok yeni özellikli silah ve teçhizat kullanımı

Oyunun Detayları:

Oyun adı:Call Of Duty 6 Modern Warfare 2        Boyut:11 gb
Tür:FPS                                                              Release:Reloaded
Geliştirici:Treyarch                                          Yayıncı:Activision

Yayınlanma Tarihi:10.10.2009                          Dil:İngilizce

Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:
Sistem:Windows Xp sp2 veya Vista
İşlemci:İntel Pentium 4 2.4 Ghz -Amd Athlon 64 2800+
Ram:512 Mb ram
Ekran Kartı:Nvidia Geforce 6600+ veya Ati radeon 9800 Pro
HDD:12 gb
Önerilen sistem gereksinimleri:
 
Sistem:Windows Xp sp2 veya Vista
İşlemci:2.4 Ghz çift çekirdekli işlemci
Ram:1 Gb ram(xp) 2 gb ram(vista)
Ekran Kartı:Nvidia Geforce 7800+ veya Ati radeon X1800
HDD:12 Gb

——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——

 

——————————————————————————————-———-——

   Oyunun Kurulumu;

Not : Sağlam Oyun Bünyesindeki tüm oyunlar denenip çalıştığı anlaşıldıktan sonra yayınlanmaktadır.Burada söylenenleri adım adım yaptıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.(Bizden kaynaklı)

Not 2:Oyunları sorunsuz oynamak için Directx,Microsoft Visual C++ 2005,2008,2010,Microsoft NetFramework 4 ve Ekran kartınızın güncel olduğundan emin olun.

1-İndirdiğiniz Rar dosyalarını winrar ile klasöre çıkartın.
3.Çıkarttığınız rar dosyasındaki CODMW2.DVD1.iso dosyasını daemon tools vasıtasıyla sanal diske yerleştirin.
4.Sanal diskteki Setup.exe’yi yönetici olarak çalıştırın.

5.2. Cd yi isteyince CODMW2.DVD2.iso dosyasını daemon tools vasıtasıyla sanal diske yerleştirin ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

6.Yükleme tamamlanınca Crack Klasörünün içindeki herşeyi oyunun kurulu olduğu ana dizine kopyalayın gelen sorulara kopyala ve değiştir diyerek kurulumu tamamlayın.

7.Oyun Hazır.

Yayın yenilenme tarihi: 06.07.2013
Yenilenme sebebi: Linklerin düzeltilmesi.

 

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Şunlar da ilginizi çekebilir
Yorumlar (55 yorum)

×

Bir Şeyler Ara