Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Cities in Motion 2 Full Tek Link İndir

Cities in Motion 2 Full Tek Link İndir

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Simülasyon

Oyun Hakkında Kısaca: Serinin ikinci oyunu olan “Cities in Motion 2” konusu oynanış tarzı olarak ilk oyun ile aynı yolu izlemiş. Yine siz şehrin trafiğini yönetiyorsunuz. Tramvaylar yapıp, yol hatları açıyorsunuz, feribot seferleri ekliyorsunuz. Bunun gibi şehrin ulaşım işi sizin elinizde.

Oyun grafik ses konusunda başarısı bence taktir edilir derecede güzel. Özellikle de bu kadar küçük boyutta olması şaşırtıcı. Açık konuşmak gerekirse birinci serinin saçmalıkları -umarım firma okumaz 🙂 -, grafik hataları gibi çok fazla geliştirmeler mevcut. Misal ilk seri de gece-gündüz olayı yoktu, şehir fazlasıyla donuk, grafikler yetersizdi. Oysa ki yeni seri de bunlar çok değişmiş vaziyette. Harita üzerinde yaklaşma uzaklaşma, panaromik görünüm, her türlü hareket edebilen kamera açısıyla etkileyici bir şehir hayatı sizleri bekliyor.

Oyunun eskisinde ve çoğu tarz simülasyon oyunlarında olduğu gibi farklı modları mevcut. Cities in Motion 2’de alıştırma modu, kum havuzu modu, senaryo modu, harita editörü ve çok oyunculu mod bulunuyor. Seneryo modunda oyun türü gereği hikaye akışı yok. Verilen görevleri yerine getirmek amaç. Ama tahminimce sizlerde kum havuzu modunu daha çok oynayacaksınız. Bu tarz oyunların eninde sonunda olacağı budur yani 🙂

Bir şehrin trafiğini yönetmek tamamen size ait. Kara, deniz, demiryolu hatları açın kendinizin vereceği isim ve logolar ile firmalar açın. Şehrin trafik yöneticisi olun. Aman trafiği bunaltmayında 🙂

Oyun genel olarak karaşık görünsede biraz alıştırma modunda oynayınca gerçekten kapıyorsunuz. Gerçekten denenmesi gereken oyun olduğunu düşünüyorum. Aslında oyun hakkında geröekten çok fazla söyleyeceklerim var ama … Kısacası farklı ve gerçekten uzun sürebilecek sizi bağlayacak bir oyun arıyorsanız Cities in Motion 2 tam size göre…


Oyun Çıkış Tarihi: Nisan 2013

Oyun Boyutu: 751 MB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: 3.0 GHz hızında çift çekirdekli işlemci
Ram: 1.5 GB
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9 destekli ekran kartı
Boş Alan: 3 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Cities in Motion 2 oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

Cities in Motion 2 Full Tek Link İndir
Turbobit | Uploaded

——————————————————————————————-

Cities in Motion 2 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Cities in Motion 2” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

Cities in Motion 2 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında dangeras

>Adminin sağ kolu, Tam bir oyuncu< İletişim : [email protected]

Dikkatini Çekebilir...

Demon’s Rise – Lords of Chaos Full PC-İndir!

Bu yayınımızda özellikle strateji  tutkunlarının bir hayli ilgisini çekecek olan Demon’s Rise – Lords of …