Friday The 13th The Game

Friday The 13th The Game PC Full Oyun İndirFriday The 13th The Game-cover

 

Friday The 13th The Game yani Türkçesiyle 13’üncü Cuma Oyunu aynı isimle çıkan bir filmden uyarlama, korku ve hayatta kalma oyunu. Bu alandaki en başarılı yapımlardan diyebiliriz!

Korku oyunu sevenler buraya! Friday The 13th The Game sizi fazlasıyla tatmin edecek. Şimdiden ve baştan uyaralım oyun +16’dır, üst seviyede şiddet, vahşet, kan ve küçük yaştaki kardeşlerimizin psikolojisini bozacak türden görseller içermektedir.

Friday The 13th The Game oyununda kasvetli bir gecede, izbe bir kulube veya perili köşkümsü bir yapıda veya alanda bir katilden polis gelene kadar korunup hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunda hayatta kalmanız için çevrenizdeki eşyaları da kullanmanız yani kafa yormanız şart ama ortam gerçekten korkutucu. 13’üncü Cuma korku yapımının efsanevi katili: Jason Voorhees bizi öldürmek için elinden geleni yapacak. Biz 6 kişilik bir grubuz ve amaç polisi arayabilmek, o gelene kadar sağ kalabilmek. Bu arada istersek oyuna Jason Voorhees yani katil olarak başlayıp avlarımızın peşine düşüp polis gelmeden işlerini bitirmek de amacımız olabilir, bu durum oyuncuya bırakılmış.

Korku oyunlarının kültüdür 13.Cuma. Her an o psikopat Jason Voorhees karşımıza çıkabilir ve çıkmadan bir şeyler yapmamız gerekiyor. Ciddi mana da hayatta kalmayı hissediyorsunuz. Zira o psikopat katil ne de iğrenç bir ölüm sunuyor bize! (Aşağıdaki videodan görebilirsiniz.)

Friday The 13th The Game-cover

Dead by Daylight oyunu ile benzerliği dikkat çeken Friday The 13th The Game, oynanış, hikayesi ve amacına giden yol ile ondan ayrılıyor. Görsel iyileştirmeler, oynanış mekaniğindeki yeniliklerse cabası..

Oyuna bir çok Jason Voorhees kostümü ve farklı karakterlerle başlayıp mekana kadar seçim yapabiliyoruz. Bu özelleştirmeler oldukça cezbedici ve bir çok olasılığı da içermiş oluyor. En güzel yanıysa oyuna bir hikaye modu da eklenecek olması..

Friday The 13th The Game 2017 ile birlikte oyuna Tommy Jarvis karakteri ile Packanack Lodge haritası da ekleniyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için mevcut olan 13.Cuma’nın bu yayında size PC yani bilgisayar versiyonunu, crcklenmiş halde full olarak sunuyoruz. İndirme linklerini (turbobit, uptobox, mega, torrnt) yayının ortasından bulabilirsiniz. Şimdiden kopkorkunç, koskorkunç, kokkorkunç oyunlar diliyoruz 😀

 

Oyunun Türü: Şiddet, Korku, Aksiyon
Çıkış Tarihi: 26 Mayıs, 2017
Yayın Adı: Friday The 13th The Game-REVOLT
Yayıncı: Gun Media
Boyut: 4.2 GB
 

Oyun İçi Görseller:

 

Friday The 13th The Game-3 

Friday The 13th The Game-4 

Sistem Gereksinimleri:

 

Yorumlar (17 yorum)

×

Bir Şeyler Ara