Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1672 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35065 yorum bırakıldı.

IDM En Güncel Versiyon Full İndir (Sürekli Yenilenen Yayın)

  • 22 Haziran 2013
  • 24 yorum
  • 3.230.777 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 4,43 )
    Loading...


Her ay iki kez güncellenen ve en sık kullandığımız program olan internet download manager’in her ay yayınını yapmaktansa bir yayında sürekli güncel versiyonunu yayınlamayı daha mantıklı bulduk.

Çoğumuzun bildiği ve kullandığı IDM’in bu yayından şu anki(14.11.2017) en son versiyonunu full olarak indirebileceksiniz.

IDM genel olarak internette izlediğimiz videoları tek bir tuş ile son hızda indirmemizi sağlan bir programdır. Video indirmenin yanı sıra diğer tüm indirmelerde kullanır. En güzel özelliği ise internetinizin çıkabildiği son hıza kadar çıkabilmesidir. Diğer özelliklerinden en gözdesi ise istendiği zaman istenen tarayıcıda in-aktif olabilmesidir. Yani program tamamen sizin kontrolünüz altında. Çok fazla uzatmadan hepimizin az çok bildiği bu programın son veriyonunun indirme linkini verelim.

——————————————————————————————-

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

İNDİRME LİNKİMİZ:

 

——————————————————————————————-

IDM 6.28 Build 6 TÜRKÇE İndirme & Kurulum

Bilgisayarınızda zaten bir IDM programı varsa kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.1- İndirdiğiniz klasörde bulunan idman628build6.exe ye tıklayın ve kurulumu yapın. Sahte serial falan diyecek heyecanlanmadan programı tamamen kapatın.

2- Bittikten sonra crack atmak için Patch dosyasını programın kurulu olduğu yere kopyalayın ve  çalıştırın .

3-Patch size ad ve soyadı sorar onları girin (sıksanızda olur ama oraya birşeyler yazın çünkü o kısım IDM hakkında alanında görünür)

İpucu: Her güncellemede kaldır tekrar kur yapmak zorunda değilsiniz. Herhangi bir güncellemeden sonra IDM e girin yukarıda bulunan Yardım – Hızlı Güncelleme tıklayın ve güncelleyin.

Daha sonra size hacı bu sahte falan diyecek he deyin geçin 🙂 Sonra bu yayından indirdiğiniz Crack’i uygulayın, olsun size full 🙂

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ