Mafia 1 Türkçe Full Sorunsuz İndirMafia: The City of Lost Heaven-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Mafia: The City of Lost Heaven mafianın çıkan ilk oyunu. Oyun 2002’de çıkmış ama bizce hala gideri var 🙂 Oyunu full hd oynayabiliyorsunuz, 3 cd şeklinde yükleniyor nasıl yükleneceğini aşağıda anlattık. Mafia genel olarak gta tarzı ama daha kapalı bir açık dünya oyunu, mafia 2 ile şahlanan oyunun mafia 3 full indir olanını merakla bekliyoruz.

Mafia 1 The City of Lost Heaven full indir yayını Türkçe‘dir. Oyunla birlikte bir Türkçe yama ve Kurtlar vadisi yama dosyası da indiriyorsunuz. Bu yama dosyası oyunu Türkçe yapmakla kalmıyor aynı zamanda arka plana kurtlar vadisi müzikleri de ekliyor çok hoş olmuş. Oyunu nostaljik oyunlarımızın ve tavsiye ettiklerimizin arasına ekliyoruz.

Bu yayını bir ziyaretçimizin isteği üzerine paylaşıyoruz.

Oyunun Türü: Macera, Açık Dünya, Nostaljik Oyun
Çıkış Tarihi: 23 Ağustos 2002
Oyunu Crackleyen Grup:
Oyunun Boyutu: 2 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz oyunun kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 

Mafia: The City of Lost Heaven

Mafia: The City of Lost Heaven

Mafia: The City of Lost Heaven

Mafia: The City of Lost Heaven

Mafia: The City of Lost Heaven

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Pentium III 500 eşdeğer veya daha iyisi
RAM: 96 MB
Ekran Kartı: 32 MB
HDD: 1800 MB boş disk alanı

 

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Usercloud Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | pCloud Link


 


 
 

Mafia: The City of Lost Heaven Only Crack | Sadece Crack İndir + Yama
 


 

Mafia 1 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-CD1 ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin CD2 yi istediğinde CD2 ISO sunu takın ve devam deyin aynını 3.cd içinde yapın, oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra CD1 ISOSUNU TEKRAR DAEMON TOOLS İLE AÇIN, sonrasında oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki CD1 yazan iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.
  

  
Kurulum sırasında yukarıdaki gibi CD2′ yi takın diyen bir uyarı gelecek. Bu uyarı geldikten sonra indirdiğiniz dosyalardan CD2 adlı iso dosyasını daemon tools ile açın. Başka bir şeye gerek yok, bundan sonra o uyarıya gelin OK deyin, kurulum devam edecek.  
Aynı işlemi CD3 ISO dosyası içinde uygulayın.
 
5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files\Mafia” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır.

9-Sonrasında CD1 ISOSUNU YENİDEN DAEMON TOOLS İLE AÇIN. O orada açık kalsın oyuna ancak öyle girebilirsiniz. Hani CD takılıymış gibi gibi yani anlayın 🙂

Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Türkçe yama ve Mafia 1 kurtlar vadisi modu içinse ilgili klasöre girin setupa çift tıklayın hiçbir şeyi değiştirmeden devam butonuna tıklayın, kuralları kabul et sonra tekrar devam deyin konumu değiştirmeyin ve kurulsun.

Sonra oyun içi ayarlara gelin, diğer ayarlarda bulunan Altyazılar kısmını açık yapın.

Hepsi bu kadar basit.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan CITYCONOMY Service for your City Full Sağlam Torrent İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (31 yorum)

×

Bir Şeyler Ara