Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1672 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35065 yorum bırakıldı.

Microsoft Office 2013 Full Tek Link İndir(katılımsız)

  • 1 Aralık 2012
  • 91 yorum
  • 145.518 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 3,33 )
    Loading...


Office 2013 full sorunsuz indir yayınımız sitemizden kaldırılınca bu yayını bu şekilde düzeltmek zorunda kaldık. Programı full ve katılımsız olarak bu paylaşımdan indirebilirsiniz. Katılımsız: Yani indirdiğiniz programa tıklamanız office 2013’ün kurulması için yeterli.Ekstra bir şey yapmanız gerekmez.
09.01.2014

Sonunda Microsoft Office ProPlus 2013 ün Türkçe sürümü yayınlandı.Program 26.01.2013 tarihine kadar olan bütün güncellemeleri içerir.Kurulumu oldukça basit indirdiğiniz rar ı çıkardıktan sonra çıkan kuruluma tıklıyoruz.Yukarıda gördüğünüz arayüz çıkacak tavsiyem full kuruluma tıklayın ve oto akticasyon u seçin.İndireceğiniz linkteki dosy sisteminizin 32 veya 64 bit olduğunu otomatik olarak görüyor.Sürüm katılımsızdır yani kuruluma başladıktan sonra arkanıza yaslanın ve kurulmasını bekleyin.Kurulum sizin yapmanız gereken herşeyi otomatik yapar.İsterseni 2013 te neler yeni biraz ondan bahsedeyim.
İlk uygulamamız olan Word 2013 ile başlamadan önce genel olarak Office ailesinde gelen birkaç önemli yenilikten bahsetmekte fayda var. Bunlardan sanırım en önemlisi artık dokunmatik (touch) ekranlar için gelen destek.Ayrıca artık vay efendim şu usb yi uzatta belgeyi atayım devri de bitti yeni office bulut sistemiyle çalışıyor yani siz nerdeyseniz hangi bilgisayardaysanız belgeleriniz orada.
Ayrıca artık powerpoint sunumlarınızda izleyicilerinize farkettirmeden bir sonraki slaytı görebileceksiniz.Dokun ve mürekkep oluştur özelliğiyle not almakda aşırı kolaylaştı.
Eskiden kullandığımız sözcüklerden biride ah şu pdf dosyalarını azıcık düzeltip başka yerde kullanabilsem di.İşte yeni office bu da ortadan kalkıyor.Herhangi bir pdf dosyanızı wordle açın içeriğini keyfinize göre  değiştirin ve kullanın.
Ayrıca gelişen teknoloji ve artan sosyal ağlarıda unutmamış microsoft artık facebook vb sosyal ağlarla office nizi bağlayıp anlık güncellemeleri çalışırken dahi alabilirsiniz.Programın detaylarından bahsetmek gerekirse;

Programın detayları;

Program adı:Microsoft office 2013 ProPlus               Boyut:3 gb
 
Dil desteği:Türkçe                                                   İşletim sistemi:32 bit,64 bit
 
Program türü:Office çalışma ve iş programı            Geliştirici:Microsoft
 
Yayın Tarih:29.01.2013                                           Güncelleme: 08.11.2015

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Usercloud Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Cloud Mailru Link

Programın kurulumu:

*YAYIN 8 KASIM 2015 TARİHİNDE GÜNCELLENEREK LİNKTE DOSYA OFFICE 2013’ÜN EN GÜNCEL SÜRÜMÜ OLAN EYLÜL 2015 SÜRÜMÜ İLE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR, ALTERNATİF BULUT İNDİRME LİNKLERİ EKLENMİŞTİR. SİSTEMİNİZİN 32 Mİ 64 MÜ BİT OLDUĞUNU OTOMATİK OLARAK GÖRÜP ONA GÖRE AÇILIR AKTİVASYON FALAN HEPSİNİ OTOMATİK OLARAK YAPAR.

1-İndirdiğiniz RAR dosyasının içindeki dosyaları çıkartın
2-Dosyanın içindeki Microsoft Office Professional Plus 2013 TR yi çift tıklayıp kurulumu yapalım.
3- Çıkan arayüzden.istediğiniz kurulumu seçip kurulumu başlatın ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin(kurulum tamamlandı yazısını beklemeyin çünkü gelmiyor hı ben nasıl anlıyacağım kurulduğunu derseniz 15 dakika sonra felan masaüstünde sağ tıklayın yeni dediğinizde word powerpoint çıkmışsa yüklenmiş demektir.)

4.Programımız hazır.

Aranan Kelimeler: Microsoft Office 2013 full indir 32 bit, Microsoft Office 2013 full indir 64 bit, Microsoft Office 2013 full sağlam hemen indir, Microsoft Office 2013 word full tek link indir 32 bit 64 bit, word 2013 çıktı mı, word 2013 full tek link sağlam indir,Microsoft Office 2013 download, power point 2013 tek link indir, Microsoft Office 2013 crack indir,Microsoft Office 2013 crack download

,

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ