Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Aksiyon / Remember Me Full Tek Link İndir

Remember Me Full Tek Link İndir

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon -Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Yıl 2084. Neo-Paris denen bir yerde geçiyor oyunumuz. (Uzuuun araştırmalar sonucu bugünkü Paris in 2084 yılı olacağı kanaatine vardık 🙂 ) Artık bilgileri öğrenmek çok basit. İnsanlar unutmuyor. Beyinciklere yerleştirilen bir çip sayesinde akıl, hafıza transferleri gerçekleştiriliyor. Hatta bu işi ticaret haline dönüştürenler var.

Oyunda Nilin adlı kızımızı yönetiyoruz. Klasik macera oyunlarında olduğu gibi bizimde bazı yeteneklerimiz mevcut. Kişilerin zihnine girip onları çalabilir hatta başka zihinlerle yer değişebiliriz. Oynanış tarzı olarak Assasins Creed i gördüm sanki. Fakat dövüş sahneleri çok dinamik bir yapısı var. Yani hopluyor zıplıyor uçarak vuruyor filan … 🙂 Farklı bir keyif katmış açıkçası.

Dünya çok değişmiş. Zor bir hayat var dışarıda. Yerin altında beyinleri boşaltılmış zombiler, yerin üstünde polisler, şehir güvenlikleri, hatta devasa robotlar ve Bosslar…

Grafik ses açısından oyun gerçekten tatmin edici. Özellikle kavga anında yara aldığımızda ekranın parçalanma piksellere ayrılması benim gerçekten ilk defa gördüğüm olay ki çok beğendim. Konusu grafik ses açısından daha önce böyle bir oyun görmediğinize eminim.

Oyunun akıcılığı savaş sahneleri içinde kaybolup gideceksiniz. Başlarda sıkıcı olabilir ama devam ettikçe ben bırakamadım. Ayrıca eklemeliyim ki kolay normal zorluk modunda oynadım yine de gerçekten zorlayıcıydı. Taktir sizin…

Oyun Çıkış Tarihi: 3 Haziran 2013

Oyun Boyutu: 6,88 GB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: 2,8 GHz hızında çift çekirdekli işlemci
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GTS ve ya ATI RadeonTM HD 3850
Boş Alan: 9 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Remember Me oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

Remember Me İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın. Serial isteyecektir. İndirdiğimiz klasör içinde “serial” dosyasını açın ve keyinizi girin.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Remember MeBinariesWin32” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

Remember Me oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında dangeras

>Adminin sağ kolu, Tam bir oyuncu< İletişim : [email protected]

Dikkatini Çekebilir...

Demon’s Rise – Lords of Chaos Full PC-İndir!

Bu yayınımızda özellikle strateji  tutkunlarının bir hayli ilgisini çekecek olan Demon’s Rise – Lords of …