Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Aksiyon / Splinter Cell Blacklist Full PC Blackbox İndir

Splinter Cell Blacklist Full PC Blackbox İndir

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon

Oyun Hakkında Kısaca: Splinter Cell serisi kaldığı yerden devam ediyor!İlk oyunuyla 2002 senesinde tanıştığımız Splinter Cell deyince aklına Tom Clancy gelmeyen yoktur herhalde. Aynı zamanda oyun yazarı olan Tom Clancy’nin en az 20 oyunda parmağı var. İşte bu güzel oyunları arasına şimdide Blacklist’i ekledi.

Ubisoft gizlilik oyunlarında kendini aşmaya başladı diyebiliriz. Splinter Cell satışlarından gayet memnun olan Ubisoft Blacklist ile birlikte Splinter Cell’in önceki 4 oyununu birleştirmiş diyebiliriz. Gizlenmek ve onun verdiği heyecan, aksiyon ve grafiksel kalite blacklistte bulabileceğiniz sadece bir kaç özellik. Şimdi biraz shiftfeletenin incelemesine göz atalım:

Splinter Cell Blacklist’te serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yaşlı kurt,Sam Fisher’ı kontrol ediyoruz. Oyunun ana hikayesi, Amerika’ya saldırılar düzenleyen The Engineers isimli 12 kişiden oluşan bir terörist örgütünün çökertilmesi üzerine temellendirilmiş.
Oyunun hemen giriş kısmında The Engineers üyelerinin, Sam Fisher’ın da içerisinde bulunduğu bir ordu üssüne sızdığını ve burayı havaya uçurduğuna tanıklık ediyoruz. Neyse ki yıllara meydan okuyan ajanımızSam, o anda helikopter ile üsten ayrıldığından bu olaydan kıl payı kurtulmayı başarıyor.
Patlamanın etkisi ile hasar alan helikopterden canlı olarak kurtulan Sam, bu noktadan itibaren Blacklist macerasına da resmen başlamış oluyor.
Oyunun oynanış dinamiklerinin tanıtıldığı giriş bölümünün ardından,Blacklist’in senaryosunu şekillendiren bir video ile karşılaşıyoruz. Bu videoda Conviction’dan da tanıdığımız Amerikan Başkanı Patricia Caldwell sahne alıyor ve kapatılan Third Echelon yerine kurulan Fourth Echelon’un başına getirildiğimizi öğreniyoruz. (Sam bunu daha önceden biliyor olsa bile, biz bu haberi bu noktadan itibaren öğrenmiş bulunuyoruz)
The Engineers, Amerika’yı dünyanın tüm ülkelerindeki askerlerini geri çekmediği takdirde, her hafta yeni bir saldırı yapmakla tehdit ediyor. Bu saldırıları planlarına ise Blacklist ismini vermişler.
Amerikan Başkanı, bize verdiği kısa bir bilgilendirmenin ardından, The Engineers’ı bulup yok etmemiz için tam yetki veriyor. Bizde ekibimizi toplayarak yollara düşüyoruz.
Sağlam Oyun ekibi olarak oyunu deneme amaçlı oynadığımızda sizlere belirtebileceğimiz herhangi kötü bir yanına rastlayamadık. Oyun Assassins Creed ve Hitman Absolution oyunlarındaki temel esas olan gizliliği hedef alıyor. Grafik kalitesi gayet güzel ki zaten 20 küsür GB olan bir oyun için bu yöndeki beklentilerimiz fazlaydı. Senaryo, akıcılık ve oynanabilirlik açısından bizden tam puan aldı. Tavsiye ettiğimiz oyunlar arasına girmeyi başardı.
Oyun Çıkış Tarihi: 23 Ağustos 2013
Oyun Boyutu: 11 GB – Tek Link veya Partlı

Oyun içi Görseller:Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: 2.13 GHz Intel Core2 Duo E6400 veya 2.80 GHz AMD Athlon64 X2 5600+ veya daha iyisi
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 10 uyumlu ekran kartı veya daha iyisi
Sabit Disk: 25 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşlemci:2.66 GHz Intel Core2 Quad Q8400 veya 3.00 GHz AMD Phenom II X4 940 veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 destekleyen ekran kartı
Sabit Disk: 25 GB boş alan

Gerekenler:

Splinter Cell Blacklist oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

——————————————————————————————-———-——

Splinter Cell Blacklist İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın installer deyin ve next next tıklayarak ilerleyin.

3-Kurulum basit bir şekilde başlayacaktır(yukarıdaki görsel) Bu esnada bilgisayarınızı çok fazla meşgul etmemeniz tavsiyemizdir. Kurulum uzun sürecektir.

3- Sonra oyunu oynayabilirsiniz. Blackbox olduğundan boyutu azdır ama kalitede değişen yoktur.

Sonrasında oyuna girebilir keyfini sürebilirsiniz.

Splinter Cell Blacklist oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

                                                 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında Sağlam Oyun

**Sağlam Oyun kurucu admini.** ~~~ Hayat boş, oyun oyna coş! ~~~

Dikkatini Çekebilir...

Demon’s Rise – Lords of Chaos Full PC-İndir!

Bu yayınımızda özellikle strateji  tutkunlarının bir hayli ilgisini çekecek olan Demon’s Rise – Lords of …