Stronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit Full Oyun İndirStronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Stronghold Crusader 2 oyununun DLC paketi olan The Emperor and The Hermit ile haritamız ve oyun alanımız oldukça genişliyor. Bu DLC sayesinde başından kalkamadığımız Stronghold Crusader’ın iyice bağımlısı olacağız gibi 🙂

DLC paket olmasına rağmen buradan indireceğiniz dosya için öncesinde oyunun kurulu olması şart değil. Yani Stronghold Crusader 2 oyununu öncesinde indirmenize gerek yok. Direk bu yayından bu DLC yi indir, kur ve oynamaya başla. Üstelik tıkladığınızda inen alternatif linklerle beraber sunuyoruz. E haydi keyifli oyunlar 🙂

Oyunun Türü: Strateji, DLC
Çıkış Tarihi: Mayıs 2015
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 2.9 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Stronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit-1

Stronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit-2

Stronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit-3

Stronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit

Stronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows® XP/Vista/7/8
İşlemci: Intel® Core™2 Duo 2Ghz or equivalent
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 8800GT 512MB or AMD Radeon™ HD 2900XT 512MB or better
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 6 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Stronghold Crusader 2: The Emperor and The Hermit Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki “bin” klasörünü kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Stronghold Crusader 2” ve o kopyalamış olduğunuz bin klasörünü buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Wild Frontera Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (20 yorum)

×

Bir Şeyler Ara