Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Aksiyon / The Godfather 2 Game Full Tek Link İndir

The Godfather 2 Game Full Tek Link İndir

 

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: FPS – Aksiyon

Oyun Hakkında Kısaca: Efsanevi oyunun ikinci serisi. Daha önce birinci oyununu da paylaşmıştık sitemizde. Buyurun buradan… Oyun hakkında açıkçası çok söylenecek söz yok. Filminden bilen biliyor. Şimdi şöyle güzel böyle konusu vardı diye anlatmayacağım 🙂

Serinin ikinci oyunu olan The Godfather 2 çıkan yıla göre rakiplerine göre grafikte sanki geri kalmış. Daha güzel grafikleri olabilirdi. Ama gel gelelim ses konusuna… Yine oyunda sizi fenomen olmuş müziği karşılıyor. Oyun içi çatışma, kavga, konuşma sahnelerindeki seslendirmeler muhteşem. Arkadan müzikleriyle desteklenmiş ki sorma 🙂

Oyun ilkinin devamı niteliğinde. O yüzden önce birinci oyunu oynamanızı tavsiye ederim. İlkinin devamı evet ama bu sefer hikayemiz Küba da başlıyor. Bildiğimiz gibi ilk seride Don Corleone ve oğlu Sunny öldürülmüştü. Ardından aile reisi Michael Corleone olmuş ve yönetim ona geçmişti. Biz oyunda aileye yeni katılmak isteyen Dominic i yönetiyoruz. Küba da mafya ailelerini toplandığı bir toplantı vardır. Tabi ki bizim patronumuz olan Micheal Corleone de orada. Bu arada Küba devriminin olduğu sıralar. Birden asker ve isyancılar arasında çatışma çıkıyor. İlk görevimiz burada Micheal i korumak ve Küba dan çıkmak. Asıl oyun New York a döndüğümüz zaman başlıyor…

Oyunda yanımıza elemanlar alıp kendi çetemizi kuruyoruz. Oyunda Don’s View adlı özellik var. Bu özellik hangi adamımız nerede, hangi dükkanları haraca bağlamışız, vs. gibi seçenekleri görmemiz sağlıyor. Konuşma sahnelerinde ufakta olsa bizim seçimlerimize göre konu şekilleniyor. Ama ana konudan tabi ki çıkmıyoruz. Oyundaki konu olarak size mafya olduğunuz hissi veriyor. Oynanış olarak güzel kaliteli bir yapım olmuş. Fazla uzatmadan sizleri oyun ile baş başa bırakıyorum 🙂

Oyun Çıkış Tarihi: Nisan 2009
Oyun Boyutu: 7,56 GB – Tek Link veya Partlı

Oyun içi Görseller:

 

 

 

 

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: P4 2.8GHz yada daha üstü
Ram:1GB yada daha fazlası
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 / ATI X1600 Pro / 256MB Ekran kartı
Boş Alan: 9 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

The Godfather 2 oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

The Godfather 2 İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next install tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Kurulum esnasında Serial isteyecektir. İndirdiğiniz klasörü içindeki Serial dosyasına girip generate ye tıklatın. gelen seriali kullanın. Next next… tıklayarak kurulumu bitirin.

4- Serial numarası olarak bunları girebilirsiniz.
28X7-QGUE-GPJW-5GPE-YRLD
7TR9-ZTY5-RF72-DRFB-4RLD
X53T-2647-YDK5-3YDB-7RLD
L6Q8-K3YZ-55GZ-955U-2RLD
ATXX-32GD-PZNH-9PZS-KRLD

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)EA GAMESThe Godfather II” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

The Godfather 2 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında dangeras

>Adminin sağ kolu, Tam bir oyuncu< İletişim : [email protected]

Dikkatini Çekebilir...

Make Sail Full İndir-PC!

 Make Sail oyununda kendi teknenizi yapıp denizlere açılıyorsunuz …. Grafikleri olsun oynayışı olsun her yönden …