WRC 4 FIA World Rally Championship Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Yarış – Spor

Oyun Hakkında Kısaca: Gerçekçi yarış oyunları tercih eden oyun-severler genellikle ralli  tarzı oynarlar. En son ralli oyunu olan “WRC 4 (kısaltılmış ismidir)” henüz yeni oyuncularla buluştu. WRC 2013 Ralli Şampiyonasının resmi oyunudur.

Gerçek lisanslı otomobiller, günümüz pilotları ve co-pilotları ve gerçekten alıntı yarış pistleri ile oyun gerçeklik çıtasını bir hayli yükseltmiş. Kazalar, farklı kamera bakış açıları, co-pilotunuzun eşliğinde yollar sizi bekler.

Belli rakiplerine göre grafik ve ses konusunu geliştirmiş oyun özellikle çevre ve ince detaylar konusunda rakiplerine toz yutturmuş diyebilirim. Oyunda birden çok mod mevcut. Kariyer modu, Düz ralli, Multiplayer, hatta Online (Şahsen multiplayer ve online denemedim). Kariyer modu olağan üstü. Diğerlerinden farkı nedir derseniz günlük yarışları oyuna uyarlanmış. Yani düz ve sıkıcı zamana karşı yarış alternatifleri eklenmiş.

Genel anlamda oynanabilirliği yüksek oyun sizlere de eğlenceli vakitler geçirebileceğini ümit ediyorum.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 25 Ekim 2013

Oyun Boyutu: 3,67 GB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: Intel™ 2.4 GHz işlemci
Ram: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 8800 GT ve ya AMD® Radeon HD 3870
Boş Alan: 5 GB boş alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

WRC 4 FIA World Rally Championship oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

WRC 4 FIA World Rally Championship İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)WRC 4 FIA World Rally Championship” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- ÖNEMLİ NOT : Crack dosyalarını bazı anti-virüs programları virüs olarak görebilir. Bu sebepten anti-virüs programınızın korumalı dosyalarına ekleyin crack dosyalarını.

WRC 4 FIA World Rally Championship oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (7 yorum)

×

Bir Şeyler Ara